House of Villains (NL)
Non notée
Année : 2026
Nombre de saisons : 1
Durée moyenne d'un épisode : 45 minutes
Genre(s) : Drame, Télé-réalité
For the first time in Dutch TV history, Videoland puts eight iconic TV villains under one roof: Ayleen Bella (Ex on the Beach), Djamila Celina (The Real Housewives of Amsterdam), King Faisel (Good Luck Guys), “Terror” Jaap (De Gouden Kooi), Malgosia (B&B Vol Liefde), Michella Kox (Echte Meisjes in de Jungle), René Spoelstra (Temptation Island), and Ruud (Big Brother). Only one person will be left standing and will win the title of the ultimate Supervillain.
Saisons
Saison 1
Épisodes
Choisissez votre saison au dessus et découvrez les épisodes qui vous attendent !
Épisode 1 - Aflevering 1
1 janvier 2026
De villains nemen hun intrek in House of Villains, waar de grootste schurken van de Nederlandse reality-tv samen in een huis worden geplaatst. Dat kan maar één ding betekenen: totale chaos.
Épisode 2 - Aflevering 2
1 janvier 2026
De eerste drie villains zijn genomineerd door hun medebewoners. De game is on, maar niemand denkt aan opgeven. Dat blijkt ook tijdens de eerste redemption game die de drie genomineerden moeten spelen. De strijd om een plek in de villa is begonnen.
Épisode 3 - Aflevering 3
8 janvier 2026
De eerste villain is het huis uit gevlogen, maar haar plek wordt opgevuld door een nieuwe bewoner. En ook in de sauna zit een verrassing op de villains te wachten.
Épisode 4 - Aflevering 4
15 janvier 2026
Met de komst van twee nieuwe villains is de chaos in het huis compleet. Vooral de komst van de nieuwe housewife zorgt voor veel onrust.
Épisode 5 - Aflevering 5
22 janvier 2026
Het spel gaat door en de schrik is groot als er totaal onverwachts iemand het schurkenveld moet ruimen.
Épisode 6 - Aflevering 6
29 janvier 2026
Met het onverwachte vertrek van twee villains worden de kaarten opnieuw geschud. Het wantrouwen tussen de spelers wordt alleen maar groter. Wie is er nog te vertrouwen en wie juist niet?
Épisode 7 - Aflevering 7
5 février 2026
De finale komt in zicht en daardoor wordt het spel valser dan ooit gespeeld. Het bondje van drie villains lijkt verbroken, doordat ze elkaar totaal niet meer vertrouwen. Maar is dat terecht?
Épisode 8 - Aflevering 8
12 février 2026
De grote finale wordt gespeeld zoals alleen schurken dat met elkaar kunnen doen. Niets is wat het lijkt en alles gaat anders dan gepland. Wordt de overwinning zo in de schoot van de winnaar geworpen of is het juist tactisch spel?
Épisode 9 - Aflevering 9
19 février 2026
Vidéos
Oups aucune vidéo pour le moment... Revenez plus tard pour des aventures en images !
Aucun avis pour le momment...